tsm | timeshare Hakkında

Tsm timeshare 2002 yılında TSM Gayrimenkul ismiyle faaliyet hayatına başlamış olup Kasım 2010 itibariyle TSM Grup Tur.Tic. Ltd.Şti çatısı altında faaliyetlerine devam etmektedir. Bu süreç içerisinde çok sayıda turizm yatırımcısına ana faaliyet dalımız olan devre tatil satış ve pazarlaması konusunda çözüm ortaklığı gerçekleştirmiştir. Bunun yanı sıra çeşitli sektörlerde ticaret hayatını sürdüren kurumsal firmalarla da işbirliği yapmış olup çeşitli projelerinde danışmanlık, satış eğitimi ve kısa süreli operasyonlar yürütmüştür.

Misyonumuz;

Yıllardır istikrarlı bir şekilde gerçekleştirdiğimiz tanıtım ve pazarlama çalışmalarına her ne kadar inişli çıkışlı periyodlar geçirsek de kesinlikle çizgimizin dışına çıkmadan, sektörümüzdeki kötü gidişin diğer firmaları sürüklediği girdabın içerisine sürüklenmeden ve en önemlisi adımıza zarar verecek herhangi bir icraat gerçekleştirmeden devam ediyoruz. Şu an da bulunduğumuz noktada biliyoruz ki; her hangi bir yatırımcımız, aracılık ettiğimiz müşterimiz ve geçmişte bizimle çalışmış arkadaşlarımız ismimiz telaffuz edildiğinde şu veya bu sebeple negatif duygu ve düşünceler içerisinde bulunmazlar. Türkiye'nin çeşitli bölgelerinde yaptığımız çalışmalara hız kesmeden devam ediyor, sektör dinamiklerini ve gelişmelerini de aynı oranda takip ediyoruz.

Vizyonumuz;

tsm timeshare olarak yılların verdiği satış-pazarlama birikimimizi ve tecrübemizi yeni sektörlere taşırken, turizm anlamındaki faaliyetlerimize de bu konuda ülkenin en kurumsal şirketi olarak devam edeceğiz. Tanıtım, satış ve pazarlama alanında Türkiye'de çok sayıda firma arasından sahip olduğumuz misyon sayesinde sıyrılacağımızdan hiçbir şüphemiz olamamakla beraber, dürüst satış pazarlamanın nasıl yapılacağını da diğer firmalara öğreten yol gösteren bir misyonu da elde etmek ana hedeflerimizden biridir.