tsm | mice Hakkında

Genç, yaratıcı, hızlı ve etkili bir mice firmasıyız. Etkinlik konusunda yetkinliğimiz var!

Tsm 13 yılı aşkın süredir devam eden turizm yolculuğuna son olarak kongre turizmini de ekledi.

Tsm mice tüm kamu kurum ve kuruluşlarının, derneklerin, üniversitelerin ve özel şirketlerin gerçekleştirmek istediği ulusal ve uluslar arası toplantılarını kusursuz bir biçimde organize edebilmeleri için hizmet veren bağımsız bir profesyonel kongre organizatörüdür. Diğer bütün markalarımızda olduğu gibi tsm mice olarak da öncelikli hedefimiz "herkesin memnuniyeti" dir.

Biz sadece projesini gerçekleştirdiğimiz şirket veya kurumun değil, organizasyonun tüm aşamalarında bulunan, katılan veya görev alan herkesin memnuniyetini hedeflemekteyiz.

Önceki yıllarda tecrübe ettiğimiz otelcilik ve organizasyon kabiliyetimizi bir araya getirerek çalışmaya başladığımız tsm mice, çok kısa sürede kamu kurum ve kuruluşları başta olmak üzere özel sektörden de birçok firmanın toplantı organizasyonlarını başarıyla gerçekleştirmiştir. Kısa zamanda sağlanan bu başarı sayesinde Türkiye 'de kongre sektörüne olumlu katkılar yapacağımıza olan inanç da fazlasıyla yükselmiştir.

Özellikle günümüzde sektörle teknolojiyi bir araya getiren projeleriyle tsm mice birçok kongre/toplantı firmasına da sektörün gelişmesi amacıyla önayak olmuştur.